Головна     Історія     Адміністрація     Структура     Сорти     Технології     Послуги     Видання     Підготовка кадрів     Довідкова інформація

 
 

 

СОЯ: СУЧАСНІ АСПЕКТИ ВИРОЩУВАННЯ

 

 

 

16 липня 2014 року на базі Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН відбувся Всеукраїнський семінар Соя. Сучасні аспекти вирощування.

 

 

 

Проведення даного заходу стало можливим завдяки співпраці Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН та Інституту агроекології та природокористування НААН.

 

 

 

З вітальним словом до учасників семінару звернулися директор виконавчий ІКСГП НААН Корнійчук О.В. та заступник директора ІАП НААН Демянюк О.С.

 

 

З доповідями на пленарному засіданні виступили: завідувач відділу селекції та технології вирощування зернобобових культур ІКСГП НААН, академік НААН Бабич А.О. Наукове забезпечення виробництва зернофуражних і зернобобових культур в Лісостепу; завідувач відділу насінництва та трансферу інноваційІКСГП, кандидат с.-г. наук Колісник С.І. Особливості технології вирощування сої на насіння; завідувач відділу агроекології та біобезпеки ІАП НААН,кандидат с.-г. наук,Чабанюк Я.В. Особливості застосування біопрепаратів на посівах сої; представник компанії МактешимАган Олександр Гуртовенко Система захисту сої продуктами компанії МактешимАган; представник компанії Сингента, кандидат с.-г. наук Дубровін В.В. Система захисту рослин сої препаратами компанії Сингента.

 

 

В рамках семінару учасники отримали знання щодо технологічних аспектів вирощування сої; особливостей і проблем, які повязані із застосуванням біопрепаратів. Поділились досвідом у застосуванні біопрепаратів на посівах сої та наочно побачили утворення та розміщення бульбочок на рослинах сої в польових умовах.

 

 

 

По завершенню пленарного засідання учасники оглянули демонстраційні поля ІКСГП НААН.   

 

 

 

В роботі семінару взяли участь понад 40 представників  науково-дослідних установ НААН, приватних агропідприємствта інших організацій.

 

 
   
         
 
  Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН 2014  

м. Вінниця, проспект Юності, 16

(0432) 46-41-16, 46-40-10, 43-30-48

fri@vinnica.vn.ua