Головна     Історія     Адміністрація     Структура     Сорти     Технології     Послуги     Видання     Підготовка кадрів     Довідкова інформація

 
 

 

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ВІДДІЛЕННЯ РОСЛИННИЦТВА НААН

 

 

 

 

17 липня 2014 року на базі ДП ДГ Олександрівське Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН відбулося виїзне засідання Відділення рослинництва НААН.

 

 

 

 

В роботі засідання взяли участь президент НААН Петриченко В.Ф., віце-президент НААН Гадзало Я.М., академік-секретар відділення рослинництва НААН Іващенко О.О. та члени відділення, які представляли 18 наукових установ системи Національної академії аграрних наук України.

 

 

 

 

ДП ДГ Олександрівське Інституту кормів та сільського господарства  Поділля відноситься до передових господарств НААН України. Загальна площа посівів с.-г.культур господарства складає 2889 га, з яких більше 30 % займають кормові культури. Молочне стадо нараховує 460 голів з середньорічною продуктивністю понад 7 тис.кг молока на корову.

 

 

 

 

Директор господарства Тучик А.В. ознайомив учасників з технологіями збирання люцерни на сінаж та сіно, процесами заготівлі, зберігання та приготування кормів, підготовкою кормів до згодовування худобі з застосуванням сучасної, високопродуктивної техніки, придбаної за останні декілька років.

 

 

 

 

Науковими напрацюваннями щодо використання високопродуктивних сортів багаторічних трав з підвищеним потенціалом продуктивності, створених в ІКСГП,поділивсязаступник директора з наукової роботиБугайов В.Д. Особливості прогресивних технологій заготівлі та зберігання силосув курганах висвітлили член-кореспондент НААН, завідуючий відділу технології виробництва та заготівлі кормів ІКСГП Кулик М.Ф. та завідуючий лабораторії заготівлі та використання кормів Жуков В.П.

 

 

 

 

Під час відвідування молочно-товарного комплексу  ДП ДГ Олександрівське особливу увагу було приділено процесам відтворення, утримання та годівлі молочного стада.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На пленарній частині виїзного засідання виконавчий директор ІКСГПНААН Корнійчук О.В. представив Концепцію розвитку кормовиробництва в Україні на період до 2025 року. Питанням стратегії розвитку виробництва зернових і зернобобових культур в зоні Лісостепу України приділив увагу академік НААН, завідувач відділу селекції та технологій вирощування зернобобових культур ІКСГП Бабич А.О.З інформаційними доповідями виступили провідні науковці нашого інституту Бугайов В.Д., Кулик М.Ф., Векленко Ю.А., Чорнолата Л.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

Учасники засідання високо оцінили результати наукової співпраці господарників і науковців. Впровадження новітніх розробок , які базуються на потужному науковому потенціалі вчених ІКСГП та багаторічному практичному досвіді  працівників ДП ДГ Олександрівське, сприяють ефективному господарюванню та одержанню конкурентоспроможної продукції тваринництва.

 

 

 
   
         
 
  Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН 2014  

м. Вінниця, проспект Юності, 16

(0432) 46-41-16, 46-40-10, 43-30-48

fri@vinnica.vn.ua