Головна     Історія     Адміністрація     Структура     Сорти     Технології     Послуги     Видання     Підготовка кадрів     Довідкова інформація

 
 

9 серпня відбувся Всеукраїнський День поля

9 серпня на базі державного підприємства «Дослідне господарство «Артеміда» Інституту картоплярства НААН за участю організаторів заходу – Інституту картоплярства НААН, Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН та ННЦ "Інститут землеробства НААН" було проведено Всеукраїнський День поля за темою: «Сортові ресурси та технології вирощування круп'яних, олійних культур та картоплі вітчизняної селекції».

Були представлені сортові ресурси селекції наукових інститутів, які відзначаються високою врожайністю та результативністю вітчизняного насіння.

У заході брали участь директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, очільники райдержадміністрації та районної ради, науковці Національної академії аграрних наук України, керівники та спеціалісти профільних структурних підрозділів обласної та районної державних адміністрацій, керівники агропромислових підприємств та інші.

З вітальним словом виступив Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації Ткачук Микола Федорович, який наголосив на необхідності та доцільності вирощування квасолі, гречки, проса, сої та картоплі. На його думку, це є вагомою підставою для підтримки вітчизняної селекції та консолідації дій науковців, органів державної влади та підприємців. Посадовець запевнив, що Департамент й надалі працюватиме над збільшенням валового виробництва зерна, круп'яних культур та впровадження якісних сортів картоплі Інституту картоплярства НААН та сої – Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН.

Академік-секретар Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН, директор ННЦ «Інститут землеробства НААН», академік НААН Віктор Камінський зосередив увагу виробничників на особливостях вирощування гречки та проса, отриманні з них продукції придатної для дієтичного харчування. Також надав особливу увагу зростанню посівних площ зернобобових культур, які є кращими попередниками для озимих культур та кормовою базою тваринництва.

В результаті заходу було прийнято рішення створити на базі «Артеміди» координаційний центр впровадження інноваційних перспективних сортів вітчизняної селекції.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         
 
  Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН 2014  

м. Вінниця, проспект Юності, 16

(0432) 46-41-16, 46-40-10, 43-30-48

fri@mail.vinnica.ua