Головна     Історія     Адміністрація     Структура     Сорти     Технології     Послуги     Видання     Підготовка кадрів     Довідкова інформація

 
 

21 лютого на Міжнародній агропромисловій виставці представлено матеріали презентації

21 лютого 2018 р. відбулася Друга Міжнародна конференція "Українська соя: органічна і традиційна", де було представлено презентацію академіка НААН Петриченка Василя Флоровича: «Сучасне соєвиробництво України: виклики в умовах змін клімату».

У рамках заходу вдалося провести плідні зустрічі з партнерами, а також з представниками провідних українських, європейських та інших компаній, які підуть на користь роботі сільгосптоваровипробників.

Ми впевнені, що ідеї, висловлені під час доповіді на тему: «Сучасне соєвиробництво України: виклики в умовах змін клімату», будуть корисними і допоможуть представникам галузі вийти на новий рівень розвитку.

 

 

Висловлюємо свою вдячність і подяку за співпрацю і підтримку другої Міжнародної конференції «Українська соя: органічна і традиційна» Асоціації «Українська асоціація виробників і переробників сої» та ІА «АПК-Інформ».

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         
 
  Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН 2014  

м. Вінниця, проспект Юності, 16

(0432) 46-41-16, 46-40-10, 43-30-48

fri@mail.vinnica.ua