Головна     Історія     Адміністрація     Структура     Сорти     Технології     Послуги     Видання     Підготовка кадрів     Довідкова інформація

 
 

ДЕНЬ ФЕРМЕРА В ДП «ДГ «Шевченківське»

20 вересня 2018 року науковці та фахівці Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН в рамках Дня фермера прийняли участь у виставці-ярмарку племінного і селекційного матеріалу на базі ДП «ДГ «Шевченківське» Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН» Захід відбувся за адресою: Київська обл., Тетіївський р-н, с. Денихівка.

Інститут представив для фермерських господарств науковий доробок пропозицій високопродуктивних сортів кормових культур, науково-методичну літературу з питань ведення польового та лукопасовищного виробництва, а також технологій заготівлі й використання кормів в тваринництві. На експозиціях були виставлені: сноповий матеріал сої урожаю 2018 р., насіння кормових культур; посівні зразки садової, укісної, пасовищної й газонної трав; рекламні проспекти тощо.

Учасники виставки мали змогу отримати професійну консультацію фахівців щодо ефективного кормовиробництва в умовах конкретного господарства, придбати насіннєвий матеріал або укласти договір на співпрацю науки з виробництвом.

 

 
 

 

         
 
  Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН 2014  

м. Вінниця, проспект Юності, 16

(0432) 46-41-16, 46-40-10, 43-30-48

fri@mail.vinnica.ua