Головна     Історія     Адміністрація     Структура     Сорти     Технології     Послуги     Видання     Підготовка кадрів     Довідкова інформація

 
 

Засідання Координаційно-методичної ради з виконання програми наукових досліджень НААН 22 «Корми і кормовий білок».

27 лютого 2019 року в Інституті кормів та сільського господарства Поділля НААН відбулося засідання Координаційно-методичної ради з виконання програми наукових досліджень НААН 22 «Корми і кормовий білок». У засідання прийняли участь керівники та відповідальні виконавці завдань установ-співвиконавців системи НААН.

У 2019 році у виконанні даної програми прийматимуть участь 26 установ, які виконуватимуть 97 завдань другого рівня, з них 48 – фундаментальних, 46 – прикладних та 3 – пошукових. В Інституті кормів та сільського господарства Поділля НААН, головній установі, яка координує роботу та є науково-методичним центром з актуальних питань кормовиробництва, заплановано виконання 36 завдань, з них 16 – фундаментальних, 18 – прикладних та 2 – пошукових. На виконання програми у 2019 році виділено 7092,011 тис. грн., що становить 45 % від показника 2018 року. За результатами проведених наукових досліджень у поточному році буде створено понад 100 видів науково-технічної продукції, зокрема, сорти сільськогосподарських культур, перспективний селекційний матеріал, способи підвищення посівних та врожайних властивостей насіння, інформаційні бази даних господарсько-біологічних ознак сільськогосподарських культур; технології, елементи технологій, способи, системи їх вирощування; концепція сталого виробництва рослинного білка із багаторічних бобових трав; моделі управління продукційними процесами порушених лучних угідь; технології заготівлі та зберігання, а також методи визначення поживної цінності концентрованих, грубих, соковитих кормів, та інформаційні бази даних їх хімічного складу.

На засіданні було розглянуто та затверджено робочі програми і календарні плани завдань співвиконавців ПНД 22 «Корми і кормовий білок» на 2019 рік.

 

 
 

 

         
 
  Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН 2014  

м. Вінниця, проспект Юності, 16

(0432) 46-41-16, 46-40-10, 43-30-48

fri@mail.vinnica.ua