Головна     Історія     Адміністрація     Структура     Сорти     Технології     Послуги     Видання     Підготовка кадрів     Довідкова інформація

 
 

Участь у виставці «АГРО-2019»

Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН прийняв участь у XXXІ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2019», яка відбулася 4-7 червня 2019 року. Традиційно виставка є ефективною платформою для впровадження інновацій, презентацій новинок та діловим заходом, що відкриває можливості для співпраці та є унікальною нагодою для діалогу між наукою та приватним бізнесом, асоціаціями та іноземними представниками.

Інститут представив інноваційні розробки науковців – нові сорти кормових культур та технології їх вирощування, високопродуктивні сумішки трав та кормових культур, ресурсо- та енергозберігаючі технології заготівлі, зберігання і використання кормів. Презентовано моделі травосумішок для формування пасовищ, саду та газонів, насіння сільськогосподарських культур селекції Інституту, композицію з однорічних та багаторічних трав і кормових культур, а також сучасні наукові публікації. Відвідувачів інформовано про необхідність оцінки якості та безпеки кормів, кормової сировини, кормових добавок і преміксів на всіх етапах виробництва. Послуги з дослідження 86 різних показників надає акредитована лабораторія Інституту. Представлено відеоматеріал про напрямки діяльності та наукові здобутки установи.

Експозицію Інституту відвідали понад 100 учасників, які ознайомились з інноваційними розробками, отримали необхідні консультації та інформаційні матеріали.

 

 
 
  Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН 2014  

м. Вінниця, проспект Юності, 16

(0432) 46-41-16, 46-40-10, 43-30-48

fri@mail.vinnica.ua