Головна     Історія     Адміністрація     Структура     Сорти     Технології     Послуги     Видання     Підготовка кадрів     Довідкова інформація

 
 

27 травня 2021 р. на базі «Виставково-інноваційного центру НААН» (с. Ксаверівка Друга, Васильківський район, Київська область) за організації Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН відбувся вебінар «Сортові ресурси та ефективні технології виробництва кормів». У заході прийняли участь керівники та наукові співробітники науково-дослідних установ НААН, керівники і спеціалісти державних підприємств дослідних господарств НААН. Під час пленарного засідання із вступним словом виступив віце-президент НААН Гладій Михайло Васильович.

Стан кормовиробництва в Україні та головні його завдання було окреслено в повідомленні Корнійчука Олександра Васильовича, директора Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН та Петриченка Василя Флоровича, радника при дирекції з наукової роботи Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН, академіка НААН.

Бугайов Василь Дмитрович, завідувач відділу селекції кормових культур Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН, кандидат с.-г. наук, представив аудиторії оцінку сортових ресурсів багаторічних бобових трав та особливості технологій їх вирощування. Завідувач відділу польових кормових культур, сіножатей і пасовищ Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН, кандидат с.-г. наук Векленко Юрій Анатолійович зосередив увагу слухачів на агробіологічних аспектах та особливостях вирощування кормових культур у сумішках для отримання високоякісних кормів. Завідувач лабораторії технологій заготівлі та використання кормів Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН, кандидат с.-г. наук Жуков Володимир Павлович ознайомив учасників із досвідом заготівлі та використання сіна з люцерни із підвищеною вологістю в рулонах. На полігоні «Виставково-інноваційного центру НААН» в сегменті кормові культури учасники ознайомились із сортовими ресурсами цих культур, технологіями закладки культурних пасовищ та сіножатей, особливостями їх використання. В обговоренні учасники семінару обмінялись думками щодо шляхів інтенсифікації виробництва та ефективного використання кормів у молочному скотарстві із врахуванням концептуальних аспектів і вагомого наукового та практичного досвіду.

Повна версія вебінару

 

 

 

 
   
         
 
  Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН 2014  

м. Вінниця, проспект Юності, 16

(0432) 46-41-16, 46-40-10, 43-30-48

fri@vinnica.vn.ua