Головна     Історія     Адміністрація     Структура     Сорти     Технології     Послуги     Видання     Підготовка кадрів     Довідкова інформація

 
   

ВСІ НОВИНИ

19-21 квітня 2018 р. відбулася тренінг «Инновационные технологии» в межах реалізації проекту «Транскордонна мережа для інноваційного сільського господарства»

Читати повністю

 

 

27 лютого 2018 р.відбувся інформаційно-практичний семінар «Доступні фінансові ресурси для представників аграрного бізнесу Вінницької області».

Читати повністю

 

 

 

 

21 лютого 2018 р. відбулася Друга Міжнародна конференція "Українська соя: органічна і традиційна".

Читати повністю

 

 

 

8 лютого 2018 р. відбулася Стартова прес-конференція проекту "Транскордонна мережа для інноваційного сільського господарства", який реалізує Єврорегіон "Дністер" в партнерстві з молдавською ГО "Кутезаторул" в рамках Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства Молдова–Україна, що співфінансується Європейським Союзом через Німецьке Товариство міжнародного співробітництва (GIZ).

Читати повністю

 

 

17 січня 2018 р. відбулася зустріч заступника директора з наукової роботи Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН Задорожного В.С., завідувача відділу селекції кормових культур Бугайова В.Д. та завідувача відділу польових кормових культур, сіножатей та пасовищ Векленка Ю.А. з магістрами біологічного факультету Донецького національного університету ім. В. Стуса.

Читати повністю

 

 

9 серпня 2017 р. на базі державного підприємства «Дослідне господарство «Артеміда» Інституту картоплярства НААН за участю організаторів заходу – Інституту картоплярства НААН, Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН та ННЦ "Інститут землеробства НААН" було проведено Всеукраїнський День поля за темою: «Сортові ресурси та технології вирощування круп'яних, олійних культур та картоплі вітчизняної селекції».

Читати повністю

 

 

15 червня 2017 р. на базі Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН відбувся майстер-клас «Практичні аспекти захисту об'єктів права інтелектуальної власності»

Читати повністю

 

 

 

09 червня 2017 р. на базі «Виставково-інноваційного центру НААН» (с. Ксаверівка Друга, Васильківський район, Київська область) за організації Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН відбувся науково-практичний семінар «Інноваційні технології виробництва та заготівлі кормів»

Читати повністю

7-10 червня 2017 року в рамках сільськогосподарської виставки «АГРО-2017» було представлено розробки науковців Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН

Читати повністю

16 червня 2017 року, об 11 00 годині відбудуться вибори директора Тернопільської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту кормів і сільського господарства Поділля НААН

Читати повністю

 

 

 

З 15 по 23 травня 2017 року науковці Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН Юрій Анатолійович Векленко (завідувач відділу польових кормових культур, сіножатей та пасовищ, кандидат с.-г. наук) та Василь Дмитрович Бугайов (завідувач відділу селекції кормових культур, кандидат с.-г. наук) відвідали Китайську Народну Республіку за організації Пекінського міжнародного навчально-консультаційного центру та запрошення Цанчжоуської Академії аграрних і лісових наук (провінція Хебей)

Читати повністю

 

7 квітня 2017 року відбувся семінар "ФОНДИ ЄС: МОЖЛИВОСТІ ФІНАНСУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ МОБІЛЬНОСТІ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ ТА ДОКТОРАНТІВ"

Читати повністю

 

11 серпня 2016 року в Інституті кормів та сільського господарства Поділля НААН відбулась Міжнародна наукова конференція “2016: ЗЕРНОБОБОВІ КУЛЬТУРИ ТА СОЯ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ АГРАРНОГО ВИРОБНИЦТВА УКРАЇНИ”, присвячена 80-річчю з дня народження академіка НААН Анатолія Олександровича Бабича.

 

Читати повністю

19 травня на базі «Виставково-інноваційного центру НААН» за організацією Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН відбувся науково-практичний семінар «Шляхи інтенсифікації польового та лучного кормовиробництва за сучасних змін клімату»

 

Читати повністю

17 лютого на базі Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН відбулась нарада обласного рівня за участі Голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія. Було обговорено питання щодо стратегії сільськогосподарського виробництва у 2016 році.

 

 

Читати повністю

Стратегія весняного поля – 2016

 

 

 

Читати повністю

 

У рамках 6-ї Міжнародної агропромислової виставки «Зернові технології 2016» відбувся науково-практичний семінар «Виробництво високобілкових культур: сорти і технології», організатором якого були Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН та Українська асоціація виробників і переробників сої за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України і Національної академії аграрних наук.

 

 

Читати повністю

27-28 жовтня 2015 р. відбувся Міжнародний агротехнологічний форум «Управління урожайністю в складних економічних умовах. Кукурудза та соя: оптимальні витрати – максимальні прибутки», який проходив в рамках Міжнародної агропромислової виставки «ІнтерАГРО Комплекс 2015».

 

 

Читати повністю

 

27 серпня 2015 року на базі Виставково-інноваційного центру НААН за участі Президента НААН України Гадзала Я.М. відбувся День соєвого поля.

 

 

Читати повністю

 

 

 

27 серпня 2015 року відбулася ярмарка "Яблучно-медовий спас", організована у рамках Агропромислового форуму Вінниччини за підтримки Вінницької обласної Ради сільгоспвиробників та приватних землевласників Вінницької області.

 

 

Читати повністю

 

 

 

 

 

2 липня в м. Калинівка відбувся День поля «Свято українського короваю - 2015».

 

 

Читати повністю

 

 

3 березня 2015 року в залі засідань ННЦ «Інститут аграрної економіки» НААН відбувся прилюдний захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук...

 

 

Читати повністю

 

 

 

 

 

 

26 лютого 2015 року у приміщенні Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН відбулася науково-практична конференція «Активний старт початку вегетації посівів як шлях до високих врожаїв і прибутків».

 

 

Читати повністю

 

 

 

 

 

 

Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації!

 

25 грудня в залі засідань Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН відбувся прилюдний захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук...

 

Читати повністю

 

 

 

 

З  8  по 19 грудня 2014 року у смт.Сатанів  Городоцького району Хмельницької області на базі санаторію “Перлина Поділля” проводитьсянавчання начальників управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій  і керівників сільськогосподарських підприємств Хмельницької області, організоване Департаментом агропромислового розвитку Хмельницької ОДА.

 

Читати повністю

 

 

 

 

25 листопада на базі Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН відбулося засідання координаційно-методичної ради з виконання 14 ПНД «Наукові основи селекційно-технологічного забезпечення виробництва кормів».

 

Читати повністю

 

 

 

 

 

25 листопада 2014 року відбудеться засідання координаційно-методичної ради Інституту кормів та сільського господарства Поділля  НААН з обговорення результатів досліджень, які проводились в поточному році згідно науково-технічної програми «Наукові основи селекційно-технологічного забезпечення виробництва «Кормові ресурси».

 

Читати повністю

 

 

 

 

 

З 1 вересня 2014 року за результатами вступних іспитів на навчання до аспірантури Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН зараховані 10 аспірантів за спеціальностями:

 

Читати повністю

 

 

 

 

 

 

17 липня 2014 року на базі ДП ДГ «Олександрівське» Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН відбулося виїзне засідання Відділення рослинництва НААН.

Читати повністю

 

 

 

 

16 липня 2014 року на базі Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН відбувся Всеукраїнський семінар «Соя: Сучасні аспекти вирощування».

Читати повністю

 
 
     
         
 
  Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН 2014  

м. Вінниця, проспект Юності, 16

(0432) 46-41-16, 46-40-10, 43-30-48

fri@vinnica.vn.ua